Deze korte follow-up cursus zit boordevol muzikale improvisatie!
Betrap je jezelf meezingend met de radio? Vond je in een eerdere improvisatiecursus de muziekles het hoogtepunt? Ben je op zoek naar een (volgende) spannende en creatieve uitdaging en jezelf uitdagen op het podium? Dan is deze cursus vol muziek perfect voor jou!
Heb je enige basis op gebied van improvisatie (bij voorkeur een Vervolgcursus Theatersport) en vind je muzikale improvisatie één van de leukste onderdelen van improvisatietheater? Dan is de deze cursus op je lijf geschreven. In deze korte gespecialiseerde cursus wordt volledig gefocused op op muzikale shortform improvisatie, dus de ideale gelegenheid om nieuwe muzikale theatersportgames aan te leren, en reeds bekende games te perfectioneren.
In deze korte cursus staan inhoud, presentatie en publieksinteractie van zelfstandige muzikale scènes. Bij deze (ver)korte cursus van 3 x 2 uur is in beginsel GEEN eindvoorstelling inbegrepen, al is er desgewenst in overleg altijd een mouw en presentatie aan te passen.
Donderdag 6 februari 2025 gaat een korte specialisatie cursus op intermediate niveau van start die uit de voegen barst van muziek. De cursus Mucha Musica bevat volle 6 lesuren (100%) muzikale improvisatie! Dus als je kunt zingen, zing dan mee!
Nieuwsgierig? Meer informatie en inschrijven op de informatiepagina.